SPONSORZY
  • krex
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576

 

  1. Home
  2. Zapasy
  3. Mistrzostwa Polski w Zapasach Seniorów
Mistrzostwa Polski w Zapasach Seniorów

Mistrzostwa Polski w Zapasach Seniorów

0
0

Polski Związek Zapaśniczy, wraz z Miastem Dąbrowa Górnicza i Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej, ma zaszczyt zaprosić na Polski Cukier Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Zapasach Seniorów – „Polish Open”. Wydarzenie to będzie miało miejsce 1-3 marca 2024 roku w Hali Widowiskowo – Sportowej „Centrum” im. Zygmunta Cybulskiego położonej przy Alei Róż 3, w Dąbrowie Górniczej.

Plan zawodów podzielony jest na sesję poranną 10:30-16:00, w trakcie której odbędą się walki eliminacyjne i półfinałowe oraz sesję wieczorną 18:00-21:00 – walki finałowe i ceremonia dekoracji. Rywalizacja rozpocznie się 1 marca 2024 r. (piątek) od walk w stylu klasycznym. 2 marca (sobota) odbędą się zapasy kobiet, a zawodnicy stylu wolnego zmierzą się ze sobą 3 marca (niedziela).

Głównym celem tych mistrzostw jest popularyzacja sportu zapaśniczego, podniesienie poziomu sportowego zawodników i zawodniczek oraz wyłonienie najlepszych zawodników w grupie wiekowej seniorów w trzech stylach.

Wydarzenie to jest wspierane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz sponsora strategicznego, Krajową Grupę Spożywczą S.A., właściciela marki Polski Cukier.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tym emocjonującym wydarzeniu sportowym.