SPONSORZY
  • krex
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576

 

  1. Home
  2. Zapasy
  3. Zapasy sportem wszystkich dzieci – AKTUALIZACJA
Zapasy sportem wszystkich dzieci – AKTUALIZACJA

Zapasy sportem wszystkich dzieci – AKTUALIZACJA

0
0

Niezależnie od działań Polskiego Związku Zapaśniczego, Ministerstwo Sportu i Turystyki poinformowało o decyzji przesunięcia terminu rozpatrzenia wniosków do Programu Sport Wszystkich Dzieci na 15 maja br.

Link do pełnego komunikatu: Zmiana zapisów Programu Sport Wszystkich Dzieci w zakresie zadania pn. Wspieranie projektów upowszechniania sportu dzieci i młodzieży realizowanych przez polskie związki sportowe, państwowe instytuty badawcze oraz Polski Komitet Olimpijski – Ministerstwo Sportu i Turystyki – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Polski Związek Zapaśniczy ogłasza nabór wniosków do programu „Zapasy sportem wszystkich dzieci”, dofinansowanego w ramach Programu „Sport Wszystkich Dzieci” przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Tegoroczny nabór wniosków prowadzony będzie za pośrednictwem dziennika elektronicznego. Wstępne założenia programu obejmują dwa etapy prowadzenia zajęć: I etap: od 02.04.2024 r. do 14.06.2024 r. oraz II etap: 09.09.2024r. do 29.11.2024 r. Ostateczną ilość realizowanych w ramach Programu zajęć Polski Związek Zapaśniczy będzie mógł określić dopiero po otrzymaniu informacji o wysokości przyznanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki dotacji.

Nabór do programu trwa do 22 marca 2024 r. po zarejestrowaniu i uzupełnieniu zgłoszenia na stronie: https://zapasy.net

W załączniku znajdziecie Państwo oficjalny komunikat: POBIERZ KOMUNIKAT

Wszelkie pytania proszę kierować na maila: j.goga@pzz.org.pl